صفحه اصلی / crack winutilities professional edition / دانلود WinUtilities Professional 15.46 + Portable

دانلود WinUtilities Professional 15.46 + Portable

[ad_1]

WinUtilities ابزاری کارآمد و حرفه ای برای پاکسازی و بهینه سازی ویندوز است. این برنامه چندین بار برنده جوایزی در این دسته شده است و توسط وبسایتهای مطرح نرم افزاری مورد تقدیر قرار گرفته است. این برنامه تمامی ابزارهای مورد نیاز برای پاکسازی ویندوز، بهینه سازی، ارتقای امنیت، مدیریت قسمتهای مختلف ویندوز و … را دارا میباشد. در این برنامه حذف فایلهای اضافی و زائد به راحتی امکان پذیر است. شما میتوانید رجیستری را از خانه تکانی کنید، برنامه قادر است تمامی کلیدهای بی استفاده و نامعتبری که به دلیل حذف و نصب برنامه های مختلف بر روی هم تلنبار شده اند را شناسایی و حذف نمایید.

با WinUtilities میتوانید درایوها مختلف را آنالیز کنید تا متوجه شوید کدام فایلها و فولدرها بیشترین حجم دیسک شما را اشغال کرده اند. گاهی اوقات فایلهایی مثل فایلهای لاگ، پیج فایلهای ویندوز حجیم و حجیمتر میشوند در صورتی که شما ممکن است به آنها نیازی نداشته باشید. اینجا این ابزار کارایی خود را نشان میدهد. شما میتوانید تاریخچه، کوکی ها و کش مرورگرهای مختلف را به یکباره پاک کنید. میتوانید دیسکهای مورد نظر را به صورت کامل دفراگ نمایید تا پایداری سیستم بالاتر رود. برنامه ای دیگری در دل این محصول وجود دارد که برای مدیریت استارت آپ ویندوز ساخته شده است.

شما میتوانید برنامه های موجود در استارت آپ ویندوز را در این قسمت مشاهده کنید، در صورت نیاز حذف کنید. و حتی میتوانید برنامه مورد نظرتان را اضافه کنید. این ابزار برنامه مجزایی نیز برای حذف کامل نرم افزارهای نصب شده دارد که به کمک آن تمامی ردپاهای نرم افزار مورد نظر در هنگام uninstall کردن پاک میشوند. امکانات بسیار زیاد دیگری نیز مانند پیدا کردن فایلهای تکراری، تعمیر شورتکاتهای آسیب دیده، حذف نرم افزارهای بی استفاده، حذف تولبارهای اضافی مرورگر، حذف ایمن و بدون بازگشت فایلها، خالی کردن ایمن سطل زباله، دفراگ رجیستری، بهینه ساز حافظه، نمایش اطلاعات سیستم، رمزنگاری فایلها، بکاپ از رجیستری و … دارد که تنها به عناوین آنها اکتفا میکنیم. اگر دنبال یک جعبه ابزار همه کار برای تمییز کاری و روغن کاری ویندوز هستید این برنامه را حتما امتحان کنید.

WinUtilities Compatibility

Minimum system configuration

Recommended system configuration

WinUtilities

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود WinUtilities_Professional Edition 15.46 Multilingual

دانلود WinUtilities_Professional_Edition_15.46_Multilingual_Portable

گذرواژه فایل(ها): www.downloadly.ir

نسخه نصبی: ۷ مگابایت

نسخه پرتابل: ۷ مگابایت

[ad_2]
Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود TweakBit PCRepairKit 1.8.4.2 نرم افزار تعمیر رایانه ها

[ad_1] دانلود TweakBit PCRepairKit نرم افزار تعمیر رایانه ها   دانلود TweakBit PCRepairKit نرم افزار …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *