صفحه اصلی / عمومی / Web Design: به معنای هوانوردی!

Web Design: به معنای هوانوردی!

۱۰ مکان برای نگاه الهام بخش Web Design و Website Design

ایده های جدید و وب سایت های بهتر ایجاد کنید! هر روز ما بهترین الهام Web design را انتخاب می کنیم که از میان سبک ها و صنایع مختلف از سراسر جهان به دقت انتخاب شده است.

محتوا نوشته شده است، پلتفرم انتخاب شده است، و Aviation تایید شده است. همه چیزهایی که باقی مانده است، نشستن و طراحی یک طراحی زیبا است که هر دو شما و مشتری با آن خوشحال می شوند. زمانی که این الهام می تواند از ما فرار کند و ما در یک بلوک خلاقیت باقی مانده ایم، زمان هایی مانند این است. هنگامی که من در تلاش برای طراحی یک وب سایت بصری جذاب هستم، به منابع کمی نگاه میکنم تا دوباره خلاقیتم را جابجا کنم. زیر لیستی از وبسایتهای مورد علاقه مورد استفاده برای یافتن الهام طراحی وب سایت است.

یکی از اولین سایت هایی که من به آن نیاز دارم الهام بخش طراحی وب سایت الهام بخش Website design است. وب سایت های برجسته شده در Website design الهام بخش متنوع هستند و می توانند بر اساس صنعت، نوع و رنگ مرتب شوند.

 

Get a professional Aviation Website Design AviationWebDesign, the highest quality ever!

ممکن است عجیب و غریب باشد که الهام از Aviation را از سایتهایی که طرحهای پیش ساخته را میفروشند، الهام بگیرد، اما بررسی از «Template Design» جای خوبی برای بدست آوردن ایدههای متفاوت درباره نحوه قرار دادن محتوا است. شما می توانید قالب ها را بر اساس پلت فرم، صنعت و ویژگی ها مشاهده کنید.

CSS شهد یکی دیگر از گالری های عالی برای بررسی در هنگام جستجو برای الهام طراحی وب سایت است. وب سایت های برجسته بر اساس طراحی، برنامه نویسی، و خلاقیت رتبه بندی می شوند و می توانند براساس رنگ، ویژگی، کشور و رده بندی مرتب شوند.

همانند CSS نکتار، Awwwards دارای یک سیستم رتبه بندی برای وب سایت های برجسته است و هر روز یک سایت جدید را برای نمایشگاه انتخاب می کند. آنها همچنین تجزیه و تحلیل عمیق تر سایت ها را ارائه می دهند و به کاربران اجازه می دهند که در مورد طرح ها نظر دهند. سایت های برجسته در اینجا اغلب پیچیده و مدرن هستند، که عالی است، زمانی که شما نیاز به الهام برای چیزی کمتر سنتی.

آنچه که من در مورد بهترین وب سایت گالری دوست دارم، توانایی نمایش تصاویر در صفحات داخلی در نمای جزئیات برای هر سایت است. این عالی است که شما می خواهید ببینید که چگونه صفحات دیگر به یک سایت نگاه می کنند بدون اینکه از هر یک از صفحات خود بخواهید. این می تواند به شما کمک کند الهام بخش عمیقتر وب سایت را بیرون از صفحه اصلی بگردانید.

چیزی که من در مورد Aviation Design می خواهم این است که توانایی مرتب کردن بر اساس پلت فرم سایت ایجاد شده است. همچنین شما می توانید راه های سنتی بیشتری برای فیلتر کردن سایت ها مانند سبک ها، انواع و موضوعات استفاده کنید. این اجازه می دهد تا من الهام بخش طراح وب را که به یک پلتفرم خاص متصل شده است، برسانم تا بتوانم راحت تر آن را تصور کنم.

Get a professional Aviation Web Design AviationWebDesign, the highest quality ever!

گاهی اوقات شما نیاز به نگاه خارج از طراحی وب فقط به منظور پیدا کردن الهام بخش طراحی وب سایت. گالری های زیر گالری طرح های در همه زمینه های طراحی از جمله عکاسی، تصویر، و تایپوگرافی را نشان می دهد. من دوست دارم از این سایت ها برای الهام گرفتن از طرح های رنگی، عکاسی وب سایت قدرتمند و دیگر عناصر طراحی من از جمله استفاده کنم.

Designspiration شبکه سنگ تراشی اجازه می دهد تا چندین تصویر را در یک بار نمایش دهد. الهام گرفتن از نمونه های زیبا از هنر های زیبا، عکاسی، تصویر، و بیشتر.

سایت دیگری که از یک شبکه سنگ تراشی استفاده می کند، Pinterest می تواند یک منبع عالی برای همه الهامات طراحی باشد. شما می توانید از پیوند «کاوش» برای مشاهده مقوله هایی مانند عکاسی و تصویر استفاده کنید یا از «طراحی وب» برای فیلتر کردن تصاویر وب سایت های مختلف استفاده کنید. Pinterest از تصاویر عمودی گرا استفاده می کند که بدین معناست که شما می توانید بیشتر از وب سایت را هنگام مشاهده ریز عکس ها مشاهده کنید.

Design یکی دیگر از سایت های بزرگ است که به دنبال فرم های دیگر الهام بخش طراحی برای وب سایت شما است. جستجو از طریق گالری های خود را شامل همه چیز از معماری و هنر زیبا به طراحی گرافیک و تبلیغات.

گالری های طراحی شده در سایت “Web” عمدتا از طراحی طراحی گرافیکی، طراحی وب، وب و UI استفاده می کنند. با گالری های طراحی وب خود شروع کنید، سپس با تبلیغات، تایپوگرافی و حتی نقل قول های الهام بخش الهام بخشید.
نتیجه

بلوک خلاقیت به همه ما اتفاق می افتد، اما داشتن لیست دلخواه از منابع الهام بخش به شما کمک می کند تا یک وب سایت خیره کننده را از بین ببرید. یکی دیگر از منابع مورد علاقه برای الهام گرفتن از طراحی سایت چیست؟ به ما در مورد آن در نظرات زیر بگویید!

این مطالب را نیز ببینید!

افزایش قدرت گوگل و دانستنی های فوق العاده در مورد google.com

گوگل را باید بهتر شناخت گوگل بر گرفته شده از کلمه گوگول به معنی «یک عدد یک و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *